Wybierz z nami PREMIERĘ SEZONU

Wybrzmiały już echa braw po ostatnich, czerwcowych premierach scen muzycznych. To doskonały moment, by wybrać najlepsze Premiery Sezonu 2018/2019.

Po konsultacjach, zdecydowaliśmy - do walki o tytuł Premiery Sezonu - zaprosić także jeden teatr młodzieżowy oraz dwie produkcje off-owe :-) Jeden z musicali, mimo, że jest to ten sam tytuł, rozdzielamy na dwa miasta (w których był pokazywany) w uznaniu pracy aktorów i realizatorów w obu teatrach. W tej kategorii przyznamy nagrodę za I, II i III miejsce!

Ale uwaga! Chcemy również dzięki Waszym głosom przyznać nagrodę specjalną dla jednej z produkcji musicalowych, które nie znalazły się w puli głównej, a których twórców zaangażowanie również chcemy docenić. To Wy zdecydujecie, którym produkcjom przekażemy statuetki zwycięzców.

Zapraszamy na
https://www.interankiety.pl/i/PJB3GxbA 

Tytuły ułożone są alfabetycznie. Po zaznaczeniu wybrany zmieniają one kolor na zielony. Na koniec należy przewinąć do dołu i kliknąć WYŚLIJ. Głosować można na jeden lub kilka ze spektakli, w każdej z dwóch kategorii. Liczy się każdy głos! Na decyzję macie czas do 28 lipca do 22:00.  Ogłoszenie wyników 29 lipca o 12:00.