W Koszalinie powstaje musical. Casting

Po sukcesie i gorącym przyjęciu przez publiczność musicalu „Grease” -wyprodukowanego przez Agencję Artystyczna Mjoy - już 8 listopada na deskach Teatru Variete Muza w Koszalinie kolejna musicalowa produkcja. Autorzy spektaklu szukają wokalistek i tancerek.

Musical "SHOWLESQUE" w reżyserii Kacpra Wojcieszka powstaje według autorskiego scenariusza. To historia o dziewczynie, której marzeniem jest występowanie na scenie musicalowej. Zatrudnia się jako kelnerka w teatrze rewiowym, by być jak najbliżej wymarzonej pracy.

W spektaklu pojawią się - w polskich wersjach językowych - piosenki znane z musicali takich jak: "Cabaret", "Chicago", "Burlesque" oraz "Piloci" - zdradzają na Facebooku autorzy musicalu.

Widowiskowa choreografia, doskonale brzmiące głosy wokalistów, zjawiskowa scenografia i kostiumy - to połączenie sprawi, że publiczność, która przyjdzie na nasz musical w ciągu dwóch godzin przeniesie się w inny, kolorowy świat, wypełniony znanymi piosenkami - czytamy na profilu agencji Mjoy.

Co ciekawe, publiczność podczas spektaklu "SHOWLESQUE" będzie brała w nim czynny udział, co jeszcze bardziej przyczyni się do osobistego zaangażowania w tę historię.

Casting do produkcji odbędzie się 18 sierpnia w Teatrze Variete Muza

Zgłoszenia oraz więcej informacji pobierzesz stąd

nagroda2jpg
bannerpodluzny-1jpg