Promocja książki z gwiazdami Teatru ROMA

Empik oraz Teatr Muzyczny ROMA zapraszają na promocję książki Sergiusza Pinkwarta „Warto marzyć”, 23 marca w Warszawie.

Musicale goszczą w Teatrze Muzycznym ROMA od okrągłych dwudziestu lat. Album „Warto marzyć” to opis tych dwóch dekad i wszystkich pokazanych w tym czasie tytułów – od „Crazy For You” do musicalu „Piloci” . To bezcenna wiedza i fantastyczna lektura zarówno dla fachowców, jak i dociekliwych miłośników teatru, a przede wszystkim – widzów zakochanych w musicalach.

Podczas promocji książki aktorzy Romy w dwadzieścia minut muzycznie podsumują te dwadzieścia lat. W trakcie występu usłyszycie i zobaczycie przeboje z takich musicali jak: Crazy For You, Koty, Grease, Upiór w operze, Akademia Pana Kleksa, Miss Saigon, Les Miserables, Deszczowa piosenka, Taniec wampirów, Mamma Mia, Aladyn, Jr, Piloci.

Spotkanie rozpocznie się 23 marca o godzinie 13:00 w CH ARKADIA  przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie.  Podczas tego wydarzenia będzie też można zdobyć autografy artystów i twórców musicalu „Piloci” (Edyta Krzemień, Malwina Kusior, Marta Wiejak, Janusz Kruciński, Paweł Kubat, Jan Traczyk, Andrzej Skorupa oraz Wojciech Kępczyński, Michał Wojnarowski i Jakub Lubowicz).