Pomożesz Baduszkowcom wydać płytę?

Adepci Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni chcą wydać płytę, na której znajdzie się 17 autorskich piosenek przygotowanych w ramach projektu PRESS JAZZ.

Na portalu Polakpotrafi.pl ruszyła zbiórka pieniędzy. Środki z niej uzyskane zostaną wykorzystane na rejestrację materiału w profesjonalnym studiu oraz wydanie albumu. Potrzebne jest 17 tysięcy złotych. Kliknij w banner poniżej by pomóc.

unicornstring4jpg

Press Jazz jest autorskim projektem muzycznym zrealizowanym w ramach egzaminu III roku Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni, pod okiem Pati Goli i Krzysztofa Wojciechowskiego, którzy zadbali o warstwę muzyczną. 17 autorskich piosenek, do których powstały teksty inspirowane felietonami, najczęściej z... miesięcznika Zwierciadło. Dla większości było to duże wyzwanie, okazja by zmierzyć się z czymś zupełnie nowym. Efektem ciężkiej pracy są utwory - manifesty, oddające nasze różnorodne charaktery i własne spojrzenie na współczesny świat, ludzi i uczucia, jakimi siebie nawzajem darzymy.

Press Jazz został dwukrotnie zagrany na Scenie Nowej Teatru Muzycznego w Gdyni, 15 i 16 kwietnia pod patronatem medialnym Radia Kaszëbë i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności.

(zdjęcia w tekście z koncertu wykonali: Sebastian Mitroszonek - Światopodgląd, Wiesław Czerniawski)

unicornstring3jpg