Paris! The Show

Paris! The Show - The Greatest French Songs - fenomenalny musical w wykonaniu francuskich gwiazd! W programie najsłynniejsze francuskie piosenki z repertuaru artystów: Edith Piaf, Charles Aznavour, Jacques Brel, Maurice Chevalier, Josephine Baker, Gilbert Becaud czy Yves Montand! Paris The Show bilety już w sprzedaży.

Paris! The Show zobaczymy w Warszawie (8. grudnia), w Poznaniu (9.grudnia), w Łodzi (10. grudnia) oraz w Gdańsku (11 grudnia).

W roli Edith Piaf wystąpi zjawiskowa Anne Carrere (doskonale znana polskiej publiczność z niezapomnianej kreacja Edith Piaf z Piaf! The Show), a Charlesa Aznavoura zagra rewelacyjny Jules Grison. Honorowy patronat nad trasą objął Ambasador Francji w Polsce.

Fenomenalny musical Paris! The Show oddaje hołd największym francuskim piosenkom lat powojennych, które stworzyły niezapomnianą atmosferę Paryża lat 40-tych i 50-tych. Spektakl przenosi widzów do świata najsłynniejszych paryskich scen muzycznych i kabaretów, do dzielnicy Montmartre.

Musical został wyreżyserowany przez Gila Marsalla, który jest również twórcą znakomitego spektaklu Piaf! The Show, który z wielkim powodzenie był wystawiany kilkakrotnie w Polsce i w ponad 50 krajach na całym świecie.

W programie  30 najbardziej znanych francuskich piosenek w interpretacjach: Anne Carrere, Julesa Grisona i Stephanie Impoco, którym towarzyszy zespół i tancerze. Całość dopełni znakomita scenografia i bogata oprawa wizualna. Spektakl potrwa 2 godziny i będzie składać się z dwóch odsłon oddzielonych 20 minutową przerwą.

Od chwil premiery Paris! The Show był wystawiany na 3 kontynentach. Musical doczekał się również wydawnictwa płytowego! W Polsce po raz pierwszy gościł w 2016 roku, wyprzedając sale koncertowe w Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu.

Materiał prasowy. Ebilet.pl