"Once", "Metro" i Quasimodo na wakacje

Nie wszystkie teatry decydują się na wakacyjny wypoczynek. Lipcowe i sierpniowe terminy mogą okazać się świetną okazją do nadrobienia musicalowych zaległości.

Na musical "Once" (reż. Wojciech Kępczyński) zaprasza Teatr Muzyczny ROMA. Spektakle zaplanowano od 25 do 30 czerwca oraz od 16 do 21 lipca. Od 2 do 4 lipca na NOVEJ SCENIE ROMY wakacyjna szansa na "Księgę dżungli" w reżyserii Jakuba Szydłowskiego.

Warto skusić się również na tegoroczną premierę NOVEJ SCENY, muzyczną opowieść „Nowy Jork. Prohibicja” z m.in. Kacprem Kuszewskim i Katarzyną Zielińską. Spektakle od 9 do 14 lipca.

Na dobry początek wakacji warto zajrzeć do Kielc, dokąd wybierają się artyści TM ROMA z programem ALE MUSICALE! Koncert musicalowy na Kadzielni 20 czerwca.

Latem nie będzie również odpoczywał Quasimodo. Na letnie pokazy "Notre Dame de Paris" zaprasza Teatr Muzyczny w Gdyni. Musical można zobaczyć od 17 do 21 lipca, codziennie o 20:00. Aktorów w  "Baduszkowej" można także latem podziwiać w "Szalonych Nożyczkach" na Nowej Scenie (18-21 lipca).

Pracowite wakacje ma również ekipa Studia Buffo. 26-28 czerwca, 4-6 lipca oraz 29 - 31 sierpnia klasyka polskiego musicalu "Metro". Latem przy Konopnickiej w Warszawie również "Hity Buffo" oraz oraz "Wieczory" - rosyjski, latynoski, włoski i francuski.

Dajcie znać jeśli co przegapiliśmy ;-)