Musical POLITA po raz 333

Są jeszcze bilety na niedzielny (17 marca) spektakl w Studio Buffo.

POLITA w 3D to widowisko muzyczne stworzone na podstawie biografii jednej z największych gwiazd kina niemego - Poli Negri. Połączenie wirtualnej dekoracji z rzeczywistymi rekwizytami oraz możliwość wykorzystania nieograniczonej ilości aktorów i statystów, daje możliwość tworzenia scen o jakich twórcy teatralni i rewiowi mogli dotychczas tylko marzyć. 

W spektaklu zobaczymy Nataszę Urbańską jako Polę Negri grającą m.in. z Ernstem Lubitchem, Charlie Chaplin'em, tańczącą z Rudolfem Valentino. Zobaczymy także w pełnym wymiarze studia filmowe Paramount, fragmenty nowojorskiej rewii Ziegfeld'a i Berlin lat 30-tych.
Będziemy pod budynkiem Nowojorskiej Giełdy na Wall Street, kiedy wybucha wielki kryzys 1929 r.  Materiały do projekcji 3D przygotowane zostały przez studio Platige Image, które zrealizowało m.in. nominowany do Oskara film "Katedra".

Niedzielny spektakl (17 marca 18:00) jest już 333-tym zagranym przez polski zespół (w tym 50 spektakli w halach widowiskowych dla ponad 3 tysięcy widzów.  Doliczając rosyjską obsadę musicalu będzie to 533 pokaz POLITY.