Musical "Naprawczak"

W Mińsku Mazowieckim powstaje kolejny musical. Premiera 16 czerwca.

"Naprawczak" to już drugi spektakl z autorską muzyką, librettem i choreografią, przygotowany przez ludzi z niesamowitą pasją, twórców Musicalowej Akademii Talentów - Martę i Marcina Kozioł.

Poprzedni spektakl “Pan Niezwykły” był pierwszym musicalem w Mińsku Mazowieckim.

- Trzeba przyznać, że przerósł wszelkie oczekiwania, stając się niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w ostatnim czasie - opowiada Marcin Kozioł. - Po blisko roku od premiery, będziemy mogli zobaczyć nowe przedstawienie spod znaku MAT.

Od września 2018 roku - przez kilka miesięcy - trwały castingi, na które zgłosiły się setki dzieci z powiatu mińskiego, prezentując swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne. Wyłonieni, młodzi artyści przez ostatnie miesiące ciężko pracowali, by razem z twórcami stworzyć widowisko, które będzie nie tylko świetną rozrywką dla dzieci i ich rodziców, ale też okazją do podzielenia się ważnym przesłaniem.

- To opowieść o tym, że każdy z nas może być dobry mimo gorszego startu oraz o tym, że nigdy nie jest za późno aby się zmienić - przekonuje Marta Kozioł.
               
Tytułowy "Naprawczak" to prowadzony przez apodyktyczną i samolubną Panią, ośrodek dla trudnej młodzieży. Wszystko zaczyna się zmieniać, gdy pewnego dnia trafiają tam kolejna podopieczna Wiktoria oraz nowa nauczycielka sztuki Panna M. Czy Wiktorii i jej nowym przyjaciołom uda się odkryć mroczną tajemnicę Naprawczaka oraz udowodnić, że miłość może więcej zdziałać niż dyscyplina? Przyjdźcie na spektakl i przekonajcie się sami!

Premiera 16 czerwca w Miejskiej Szkole Artystycznej, pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Marcina Jakubowskiego

Scenariusz i reżyseria: Marta i Marcin Kozioł
Muzyka: Marta Kozioł
Choreografia: Marcin Kozioł
Udźwiękowienie: Bartłomiej Łuszczyk
Światła: Daniel Niedźwiedzki

IMG-0107JPGIMG-0038JPG