Jakub Wocial gościem podcastu

Jakub Wocial - wokalista, aktor musicalowy jest gościem trzeciego odcinka podcastu "MusicaloveInfo Mówi".  Linki do Spotify, Youtube, ApplePodcast i SoundCloud poniżej.

Jakub wystąpił w takich produkcjach jak "Taniec Wampirów", "Jesus Christ Superstar", "Upiór w operze", "Twist and Shout". Zawodowo związany jest z Teatrem Rampa w Warszawie. W ramach m.in. cyklu BROADWAY EXCLUSIVE koncertowo propaguje musical. W Teatrze Muzyczny w Łodzi Jakub Wocial w musicalu "Les Miserables" gra Jean VALJEANA Między innymi ta rola zaważyła o uhonorowaniu Jakuba nagrodą im. Jana Kiepury dla najlepszego artysty musicalowego 2018 roku.

W tym odcinku podcastu o tym czy Jakub Wocial chodzi na castingi, czy chciał zagrać w musicalu "Metro" i czy jest misjonarzem musicalu. Usłyszycie jak Jakub śpiewa po niemiecku oraz poznacie jego plany na najnowszy sezon.

W podcaście wykorzystano fragmenty utworów z płyty "Dream of Broadway" Jakuba Wociala.

Podcast "MusicaloveInfo Mówi" znajdziesz na Spotify, Apple Podcast, SoundCloud, Stitcher, Castbox, YouTube.  (kliknij logo by przejść do serwisu)  Nie zapomnij subskrybować lub dodać do ulubionych naszego podcastu.

nagroda9jpg nagroda8jpg nagroda6jpgnagroda7jpg