Gwiazda Broadwayu i West Endu w Warszawie

Już w listopadzie, na swym pierwszym w Polsce i jedynym w Warszawie koncercie pojawi się musicalowa gwiazda Broadwayu i West Endu - Elena Roger.  Zapraszamy 25 listopada

Ta argentyńska aktorka była trzykrotnie nominowana do Olivier Award, najważniejszej teatralnej nagrody w Wielkiej Brytanii. Nagrodę tę otrzymała w 2009 roku za rolę Edith Piaf w musicalu „Piaf” jako „Najlepsza aktorka musicalowa”. Rolą Evity, wraz z partnerującym jej Rickym Martinem (jako Che), podbiła serca nowojorskiej publiczności na Broadwayu. Elena grała w takich produkcjach jak: „Nine”, „Piękna i Bestia”, „Skrzypek na dachu”, „Nędznicy” oraz „Boeing-Boeing” czy „Passion” w Londynie. Wydała album z utworami legendarnego kompozytora tanga Astora Piazzolli zatytułowany „3001 Projekt Piazzolla”.

Podczas koncertu w warszawskim Teatrze Syrenie Elena Roger obiecała oczarować widownię swoimi interpretacjami utworów zarówno z „Piaf” i „Evity”, jak i „Nędzników”, „Nine” czy kompozycjami Piazzolli. Zapowiedziała też niespodzianki. Będzie to prawdziwa muzyczna uczta i jedyna okazja usłyszeć tej światowej sławy artystkę w Warszawie.

Na niezapomniany wieczór z musicalową gwiazdą, Eleną Roger, Teatr Syrena zaprasza wraz z Recuerdo Tango Festival Warsaw.  Koncert odbędzie się 25 listopada o godzinie 19:00, bilety do nabycia w Teatrze Syrena oraz na jego stronie internetowej.