Casting do musicalu w Gdańsku

Stowarzyszenie Teatralne Ingenium poszukuje odważnych chłopców, a także utalentowane dziewczęta w wieku od 7 do 15 lat.   Młodzi artyści zasilą szeregi nowej grupy musicalowej prowadzonej przez Stowarzyszenie. Spotkanie 16 września w Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku, od godz. 17:30.

Miniony sezon dla Stowarzyszenia Teatralne "Ingenium" okazał się wyjątkowy, głównie za sprawą premiery "Chłopcy z placu broni" z librettem Anny Markowskiej, muzyką Karola Świtajskiego. Autorką choreografii jest Kalina Porazińska, a scenografii i kostiumów Zuzanna Kubicz.

- W nadchodzących miesiącach planujemy utrzymać i zwiększyć częstotliwość granych spektakli „Chłopcy z Placu Broni”, w związku z czym poszukujemy chłopców do uzupełnienia składu grającego ten spektakl w Trójmieście, a niedługo także w innych miastach w Polsce - wyjaśnia Karol Świtajski . 

- Ale na tym nie kończy się nasza działalność! Równolegle planujemy kolejne spektakle „Okruchów Życia” – które niedługo dobrną do 100 zagranych w całej Polsce spektakli! - dodaje Świtajski. - Z każdym kolejnym „setem” odmładzamy nasz skład, który chcemy poszerzyć o nowych odtwórców ról żeńskich i męskich. Już z tyłu głowy mamy kolejną premierę, a w naszym repertuarze na powrót oczekują także „Trudne Pytania” i „Cudowne Musicale”. 

Jeżeli kiedyś idąc do teatru zastanawiałaś lub zastanawiałeś się, jak to jest znaleźć się po drugiej stronie . Jeśli twoją pasją jest muzyka, śpiew, taniec. Jeżeli kochasz musicale, albo chcesz się  tą miłością zarazić. Albo po prostu chcesz przeżyć z nami, na scenie i poza nią, swoją przygodę życia – nie wahaj się ani minuty dłużej!

16 września 2019 na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku, Stowarzyszenie Teatralne "Ingenium" będzie poszukiwać młodych talentów – przyjdź, pokaż się, pogadaj, każdy ma w sobie coś wyjątkowego! Przygotuj utwór śpiewany, wraz z podkładem na dowolnym nośniku. Możesz także przyjść z przygotowanym fragmentem wiersza, prozy, czy układem tanecznym. Na scenie "Ingenium"  prędzej czy później śpiewa każdy!

W drugim etapie castingu, część osób zaproszona zostanie na wstępne zajęcia grupowe, po których organizatorzy poinformują o zakwalifikowaniu się do zespołu. Nie czekaj ani minuty dłużej, a wiadomość o castingu przekaż kolegom, koleżankom, kuzynom czy rodzeństwu – jeśli uważasz, że to informacja, która powinna trafić właśnie do nich.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 502 964 437.